У Києві відкриються два нові торгові центри Metro

Лют 2, 2004 by

У Києві відкриються два нові торгові центри Metro

Мер Києва Олександр Омельченко та директор корпорації “Метро-Україна” Аксель Лухі підписали протокольний договір про будівництво двох нових торгових центрів Metro.

Олександр Омельченко зазначив, що, з огляду на європейський і світовий досвід, на сьогодні зацікавленість у подібних торгових центрах, мають не тільки Київ, а й інші великі міста України. Однак саме в українській столиці на Теремках відкрився перший центр Metro, і керівництво корпорації висловило інтерес в розширенні мережі своїх магазинів в Києві.

Передбачається, що два нові центри відкриються на Оболоні і в Дарниці. Метро Корпорація підтвердила свої можливості фінансування будівництва, і протягом березня-квітня всі документи щодо розробки проекту і реалізації земельних ділянок будуть готові, а всі будівельні роботи будуть завершено до кінця жовтня. Київський мер підкреслив, що всі питання, які стосуються земельної власності, буде вирішувати столична міськдержадміністрація без залучення додаткових посередників.
До реалізації проекту двох торгових центрів з боку німецької корпорації “Метро” буде залучено понад 200 млн гривень інвестицій. Для киян в центрах буде створено від 800 до 900 постійних робочих місць.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *