Переваги та особливості двокомпонентних калоприемников

Лис 2, 2016 by

Переваги та особливості двокомпонентних калоприемников

Всім пацієнтам, у яких була сформована стома, рекомендується носити спеціальні засоби для збору фекалій – так звані калоприймачі, які бувають одно- або двокомпонентного типу. До підбору даного засобу варто підходити дуже відповідально, оскільки невідповідність розмірів калоприймач з розмірами стоми може стати причиною інфікування і роздратування шкіри, і життя зі стомою в такому випадку буде досить проблематичною.
Двокомпонентні кошти більш зручні у використанні, вони припускають заміну закритого стомного мішка в середньому один раз на добу, а заміну пластини – від 3 до 5 днів. Проте, мішок відкритого типу рекомендовано для видалення води в міру його заповнення (як тільки він заповнився на 1/3). Догляд за стомою передбачає регулярну заміну калоприемников.
У чому ж полягають переваги двокомпонентних коштів? Перш за все, такі калоприймачі зручні і компактні, вони захищають шкірний покрив навколо стоми від подразнень і інфікування, стерильні і не пропускають запахи. Лікуючий лікар допоможе вибрати оптимальну модель калоприймач, виходячи з розмірів та особливостей стоми. При належному догляді за стомою пацієнт може вести нормальну розмірене життя.

Джерело: astom.kiev.ua

Related Posts

Tags

Share This