Nokian підготувала продовження еко-шин Hakka Green: деталі про поліпшення модель 2011 года

Гру 22, 2016 by

Nokian підготувала продовження еко-шин Hakka Green: деталі про поліпшення модель 2011 года

Завдяки старанням інженерного відділу, у фінського бренду Нокиан за останнім часом з’явилася маса більш досконалих автошин, що перевершують за рівнем стандартів багато моделей минулих сезонів. Серед них особливо хотілося б відзначити розробку Hakka Green 2, яка вже була позитивно розкритикована авторитетними фахівцями в області тестування шинної продукції. Купити шини з цією назвою можна у офіційних дилерів, а також звернувшись в спеціалізовані торговельні точки.
Nokian Hakka Green 2 – модель стала результатом вдосконалення інженерних ідей, закладених в перше покоління еко-покришок річної сезонності. З часів появи на ринку Hakka Green (2011 рік) оновилися технологічні стандарти, і Hakka Green 2 повністю відповідає сучасним потребам, будучи виконаною за вищими якісними категоріями.
У числі помітних поліпшень нової моделі над першою версією – що знизився вага конструкції, що спричинив за собою відчутні зміни коефіцієнта опірності коченню. Nokian Hakka Green 2 за рахунок добавок в модифікованої резіносмесі Intelligent Green Silica легше котиться, роблячи непотрібними зайві енерговитрати. Екологічним виріб роблять очищені масла, в т.ч. рапсове і соснове, які в молекулярних зв’язках з силікою утворюють ефективний спосіб захисту шини від придбання нею твердості в холодну погоду. Компаунд залишається досить еластичним для максимального зчеплення аж до самих холодів.
Також літні шини Nokian Hakka Green 2 володіють відразу декількома індикаторами зношуваності. Це крапелька на серединному ребрі (індикатор тягових сил на мокрій поверхні), т.зв. «Цифрова лінія» (числовий показник залишкової глибини), і невеликі хрестики на боковинах зоні, фігурні зміни яких сповістять про необхідність регулювання розвалу / сходження. Присутній і оновлений інфо-ділянка на боковині, куди можна вносити відомості про тиск в гумі і рівні затягування кріплення коліс.
Надає міцність армований каркас Nokian Hakka Green 2 не позбавлений амортизаторів, тому навіть високошвидкісний рух буде супроводжуватися тишею і комфортом – конструкція при підвищених навантаженнях злегка «пружинить», і не переносити зайві вібрації далі. На мягкоходность вплинула і згладжує удари технологія Silent Sidewall Technology, що являє собою додаткову прокладку гуми між боковиною і протекторної частиною.

Related Posts

Tags

Share This