Необхідність придбання якісного калоприймача

Тра 14, 2006 by

Необхідність придбання якісного калоприймача

З огляду на, що в більшості випадків період використання даного медичного засобу досить тривалий, до вибору калоприймач необхідно поставитися максимально відповідально. Варто знати, що якщо купити в Києві калоприемник, що володіє недостатньою якістю виготовлення, це може стати причиною розвитку запалень шкіри навколо стоми. Так як застосування даного засобу переривати не можна, то в умовах розвивається запалення шкіри навіть заміна вироби на більш якісне може не вирішити проблему. Тому контролювати якість використовуваних калоприемников необхідно з самого початку їх застосування.

Причиною розвитку запалення може бути недостатньо щільне прилягання фіксує пластини до поверхні шкіри навколо стоми. В результаті цього між пластиною і шкірою можуть залишатися фрагменти калових мас, що при тривалому впливі їх на шкіру призведе до розвитку запалення.

Варто знати, що якісні моделі калоприймач оснащуються липкою пластиною з досить ефективним клеїть складом, що володіє до того ж протизапальними властивостями. Застосування таких виробів фактично виключить ймовірність виникнення запальних процесів.

Також на цю ситуацію впливає періодичність заміни калоприймач. Так як в будь-якому випадку між пластиною і поверхнею шкіри залишаються частки виділень, своєчасна заміна калоприймач певною мірою знижує ймовірність запальних процесів.

Таким чином, на ймовірність розвитку запальних процесів на шкірі в зоні стоми впливає в першу чергу якість використовуваного калоприймач, а в другу – періодичність його заміни.

джерело: http://mystoma.com.ua/

Related Posts

Tags

Share This