Люстра – головний акцент інтер’єру

Сер 21, 2017 by

Люстра – головний акцент інтер’єру

В інтер’єрі кімнати важливу роль відводиться люстрі. Вона завжди в центрі композиції і на виду. Тому вибрати люстру – це значить сприяти створенню краси і комфорту вашого простору.Щоб правильно вибрати люстру, важливо враховувати деякі важливі моменти. Це стиль кімнати, в якій вона буде висіти. Адже сьогодні існує безліч стилів і класичних, і сучасних, які вимагають люстр різних за конструкцією і матеріалів виготовлення.
А починалося подорож люстри з того, що вона висвітлювала храми і багаті будинки. Це була велична кришталева люстра. Сьогодні класичні люстри підійдуть в різні за типом кімнати. Але існують також більш сучасні стилі – це мінімалізм, хай тек, лофт. Вражають своєю неповторністю люстри в стилі кантрі або провансаль.
Матеріали також грають одну з важливих ролей при виборі люстри. Кожному стилю відповідає певний матеріал. Для класики підійде величний кришталь, ніжне скло, кування. Для сучасного мінімалізму або хай тек найкраще вибрати пластик, метал.
Люстра, будучи головним акцентом інтер’єру повинна гармонійно вписуватися в простір, тим самим створюючи затишок і естетику будинку.

Матеріал наданий сайтом LUSTRA.KIEV.UA