Кабінки для душа

Лют 1, 2004 by

Кабінки для душа

Душові перегородки та душові кабінки з інтернет-магазину Nomex.kiev.ua є найбільш ефективним і економічним способом організації простору санітарних приміщень на великих підприємствах.

Низька сума витрат забезпечується як за рахунок порівняно невисокій вартості таких конструкцій, так і завдяки можливості варіювання їх вартості за рахунок вибору комплектуючих.

Загальна ціна такого проекту буде визначатися рівнем використовуваних комплектуючих (товщина і ступінь захисту від вологи ДСП-плити), якість використовуваної фурнітури, а також клас каркаса конструкції. Варто зауважити, що вибір комплектуючих з мінімальною вартістю означатиме зниження тривалості їх використання з причин порівняно невисокої якості виготовлення – неповної захисту від вологи, низької стійкості до механічних пошкоджень, і так далі.

Також на вартість конструкцій впливає клас використовуваної фурнітури. Застосування дорогих комплектуючих дозволить збільшити надійність конструкції, але в той де час відчутно збільшить вартість проекту.

Ефективність використання площі приміщень забезпечується за рахунок мінімальної товщини стінок таких конструкцій, що дозволить встановити в наявному приміщенні максимальне їх кількість.